+420 774 627 794 info@dansgas.cz

Časté dotazy

 • Jaký je v lahvi plyn a kolik ho v ní má být?

  Druh plynu, sejně tak, jako jeho množství v lahvi, naleznete na smršťovací fólii nebo etiketě. Ta je nejčastěji umístěna na ventilu lahve.

 • Jak poznám bezpečnou PB lahev?

  Veškeré lahve plněné společnosti DANSGAS s.r.o. procházejí před distribucí na trh profesionální kontrolou, během které jsou veškeré nedostatky odstraněny. K procesu plnění se tak dostanou pouze nezávadné a tedy i bezpečné lahve. Takové lahve jsou pak označeny plombou (pečetí) společností DANSGAS s.r.o., která je umístěna na ventilu lahve. Nejčastěji má taková plomba podobu smršťovací fólie nebo plastové pečeté. Vedle pečetě jsou pak všechny lahve plněné naší společností dále opatřeny také etiketou uvádějící druh plynu v lahvi.


  Plomba spolu s etiketou tak garantují jak nezávadný stav lahve, tak kvalitu a množství náplněného plynu .

 • Jak správně připojit PB lahev ke spotřebiči?

  Nejprve je důležité upozornit, že veškeré PB lahve mají levý závit. Znamená to, že převlečená matice se utahuje doleva (a povoluje doprava). Následně doporučujeme postupovat podle pokynů uvedených v návodu spotřebiče.


  Základní doporučení ohledně manipulace s lahví naleznete na etiketě, která je umístěna na lahvi.

 • Mám prázdnou lahev, kterou nepoužívám. Jak je možné se jí zbavit?

  V případě, že se jedná o PB lahev, na kterou nemáte zálohový list, je možné nechat lahev vykoupit na jednom z našich prodejních míst. Jestliže od PB lahve máte zálohový list, od společnosti DANSGAS s.r.o, na našich prodejních místech Vám oproti zálohovému listu prodejce vrátí zálohu. Pro podrobnější dotazy kontaktujte naše odborníky.

 • Je možné na vašich prodejních místech zakoupit i čistý propan?

  Ano, na prodejních místech společnosti DANSGAS s.r.o. lze zakoupit i lahve s propanem. Nejprve je ale nutné nás kontaktovat , jaký typ a množství poptáváte a my Vám zboží následně připravíme. Lahve s propanem nejsou, tak jako lahve s propan-butanem standardním vybavením všech našich prodejních míst a je tedy nutné se nejprve domluvit.

Kontaktní formulář

Napište aktuální rok